SHOWBIZ

Merita Latifi X Koki Surle sjellin hitin e kësaj vere

Zëri i saj mahnitës rrëmben zemrat e gjithë publikut,këngëtarja Merita Latifi diten e djeshme ka publikuar këngën e radhës me një interpretim të mrekullueshëm në bashkëpunim me Koki Surle.

Moj e mira”,titullohet kënga më e re Meritës,që u pëlqye mjaftë shumë nga publiku dhe padyshim që do të jetë njëri ndër hitet e kësaj vere.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top