Sport

Milan apo Inter ? Cili do të jetë ne finale ?!

Gjatë mbrëmjes së sotme në ora 21 : 00
do të zhvillohet ndeshja futbollistike ndërmjet Milan dhe Inter që do të përballen në kërkim
të filanes.

Ndeshja e parë e zhvilluar Milan & Inter përfundojë me barazim pa gola ndërsa sonte
do të luajnë ndeshjen kthyese.

Këto janë formacionet e mundshme që do të mbahen ndërmjet këtyre dy Rivalëve të qytetit të modës që janë duke luftuar për titullin kampion në këtë edicion të Serie – A :

Inter: (3-5-2): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozoviq, Calhanoglu, Perisiq; Correa, Dzeko

Milan: (4-2-3-1): Maignan; Hernandez, Tomori, Kalulu, Calabria; Bennacer, Tonali; Leao, Kessie, Saelemaekers; Giroud.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top