SHOWBIZ

“Mire e qofshi 100 vjet”projekti më i ri i Kumrije Mustafës dhe Besim Krasniqit.

Janë ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin Besim Krasniqi se fundmi kanë publikuar projektin e tyre më të ri që titullohet “Mire e qofshi 100 vjet” ky projekt do të jetë një hit i vërtetë

Padyshim që projektet e Kumrijes dhe Besimit janë mjaftë të pëlqyera në gjithë vendin.

Kënga e tyre e fundit e cila ka bërë bujë të madhe dhe është kthyer ndër këngët që po dëgjohet shumë titullohet “Vjehërr mos u anko”,ku ka arritur 2 milion klikime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top