SHOWBIZ

Modelja e njohur shqiptare po bëhet mami për herë të parë!

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me partnerin Ami Mezezi. Ajo ka ndarë lajmin në rrjetet sociale dhe dukej mjaft e emocionuar për këtë fazë të re të jetës së saj. Para disa ditësh gjithashtu Lorena uroi bashkëshortin për ditëlindjen e tij me fjalët më të ëmbla dhe njoftoi që ata janë martuar tashmë por do bëjnë dhe një dasmë zyrtare verën tjetër.

Lorena ka bërë një rrugë të gjatë për të arritur këtu. Kur nënshkroi kontratën e saj të parë të agjencisë, Lorena Haliti nuk i besoi asgjë më shumë sesa ndjenjës së saj të brendshme. Një yll adoleshent i konkursit të bukurisë, ajo u ngjit dhe karriera e saj e modelimit u ngrit nga atje. Ajo tani ka bërë fushata të shumta duke përfshirë “Jovani” dhe “Becca Cosmetics”, por kjo nuk është e gjitha. Haliti dëshiron të ndikojë pozitivisht tek brezi i ri dhe të paraqesë një pamje realiste të jetës së saj, me të gjitha mundësitë dhe sfidat e mëdha që vijnë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top