SHOWBIZ

Morena Taraku merr dhurata speciale nga personi që i ka rrëmbyer zemrën.

Këngëtarja Morena Taraku ka bërë me dije disa muaj më parë se ka një njeri special në jetën e saj.Djali që i ka rrëmbyer zemrën e surprizon vazhdimisht.

Ai i dhuroi një buqete gjigante me trëndafila të kuq, brenda të cilëve ishte formuar një zemër me trëndafila të bardhë. Morena nuk e ka zbuluar identitetin e tij deri më sot, por nga disa shenja të vogla kemi kuptuar se ai mund të jetë me origjinë turke.

Ndërkohë sot ajo ka ndarë një tjetër foto të një dhurate shumë romantike, që duket se e ka marrë sërish nga njeriu i zemrës.

Nuk dihet ende dhe për sa kohë do e mbaj lidhjen e saj të fshehtë këngëtarja, por me këto dhurata me siguri ndihet mjaft ë përkëdhelur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top