SHOWBIZ

Morena Taraku surprizohet nga një fans.

Nuk është hera e parë që shohim “çmenduri” të mëdha që fansat bëjnë për personazhet e njohur VIP.

Kësaj here, ishte këngëtarja Morena Taraku ajo që është surprizuar nga një fans.

Ai ka gdhendur në trup jo vetëm emrin, por edhe mbiemrin e këngëtares, gjest që e ka lënë pa fjalë Morenën.

Morena ka ndarë tatuazhin e fansit me ndjekësit e saj në Instagram, ndërsa krahas postimit shkruan:

“I dua fansat e mi”-dhe disa zemra të kuqe.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top