SHOWBIZ

‘Mos mendo qe vuj hala’ nga Merita Latifi arrin mbi 1 milion klikime !

Këngëtarja e dashur dhe shumë e pëlqyer nga publiku Merita Latifi me këngen e saj të fundit
‘Mos mendo qe vuj hala’ arriti të rrëmbej akoma me shumë zemrat e publikut duke arritur shikueshmëri dhe dëgjueshmeri shumë të larte!

Kënga arriti të shnderrohet në HIT për shumë pak kohe !
Siç duket Merita ja u ka marr dorën hiteve 🙂
I urojme akoma më shumë suksese…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top