SHOWBIZ

Mos vallë Arbenita sapo e quajti Feron “të shëmtuar”?

“Bjeri derës ta dëgjojë dritarja”. Kështu na ngjau statusi i fundit i Arbenita Ismajlit.

Modelja ka ndarë me ndjekësit e saj një shprehje ku thuhet: “Dua Lipa po mban gjallë kulturën shqiptare, pasi po del me meshkuj të shëmtuar siç bëjnë gratë shqiptare.”

Referuar kështu lidhjeve të fundit të yllit të popit të cilat duket se nuk kanë qenë në preferencat e fansave të saj.

Por, për tu rikthyer tek Arbenita. Ky status i saj vjen pas lajmit që ajo dhe Fero Fera nuk janë më bashkë.

Të jetë ky një thumb për babain e vajzës së saj? Mos vallë modelja sapo pranoi se ka qenë e lidhur me një djalë të “shëmtuar”? Nuk e dimë! Vlerësojeni ju këtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top