SHOWBIZ

“Moter e Vlla”nga Blero dhe Lule Mustafa ka arritur 1 milion klikime

Dy këngëtarë të suksesshëm dhe shumë të dashur për publikun,Blero dhe Lule Mustafa rreth dy javë më parë kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellë projektin e tyre më të ri i cili u lansua me videoklip.

Moter e Vlla”,titullohet kënga më e re e Bleros dhe Lules e cila u pëlqye mjaftë shumë ku ka arritur mbi 1 milion klikime.

Me një fjalë mund të themi se ky bashkëpunim do të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim dhe shikim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top