SHOWBIZ

‘Motra për Vëllaun’- Projekti i ri muzikor nga Mahmut Ferati sapo u publikua!

Këngëtari i njohur Mahmut Ferati gjatë kësaj sezone ishte majft aktivë në projekte muzikore pavarësisht angazhimeve në dasma e ahengje të ndryshme.
‘Motra për Vëllaun’ mban titullin projekti i radhës – Këngë e realizuar me ambiente festive ashtu siç bënë motra për vëllaun!
Edhe kësaj here bashkëpunoi me bashkëpuntorët e tij të përhershëm që u përkujdesën në qdo detaj të kësaj super kënge e që
Ne i urojmë shumë suksese.!

*Ndër të tjera Këngëtari në një postim në rrjetin social Facebook u shpreh :

*Gjatë gjithë jetës sime ngado që kam qenë pjesë e gëzimeve familjare, me asgjë skam mundur t’a krahasoj dashurinë që ndjenë motra për vëllaun.
Prandaj kjo më ka shtyrë që me shpirt e zemër t’ua përkushtoj këtë këngë, të gjitha motrave, ato që zbukurojnë dhe i japin sharm festave tona familjare!
*Puna e realizimit të një kënge kërkon një ekip të tërë dhe për këte nga zemra i falenderoj të gjithë
bashkpunëtorët: kolegun tim, Milaim Mezini, për tekstin, Lulzim Sadiku, për muzikën, Al-sound-in (Luli &Astriti), për orkestrimin si dhe “Jehona Production” me z.Arif Sejdiu, për videoklipin,
bashkë me mjeshtrin e fotografisë, Viganin!

Kliko Linkun e mëposhtëm për të dëgjuar këtë super këngë…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top