SHOWBIZ

Motrat Tahiri – Saranda & Anduena bëhen bashkë dhe sjellin super bashkëpunimin e parë!

Baresha Music është ajo që po bënë bashkë artist të shumtë për festat e fundvitit ‘Gëzuar 2022’,
gjatë ditës së djeshme u publikua projekti i radhës i kënduar nga motrat Saranda dhe Anduena Tahiri.

‘Ishin puthje mëkatare’ mbanë titullin projekti i parë muzikor i sjellur nga Motrat Tahiri,e që u prit
mjaft mirë nga publiku.

Presim akoma më shumë bashkëpunime nga Saranda dhe Anduena Tahiri sepse projekti i parë i cili u lansua dje
s’ka se si të jetë më mirë!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top