SHOWBIZ

Mozzik dhe Loredana bëjnë pjesë të klipit të ri njeriun më të afërt të familjes.

Disa ditë më parë çifti i famshëm ka ndarë për herë të parë pas kaq shumë kohësh një foto të përbashkët dhe kanë zbuluar surprizën e madhe për fansat. Në imazhet e publikuara Loredana shfaqet shumë sensuale, teksa pozon “topless” para Mozzik.

Albumi i ri i dyshes mban titullin “No rich parents” dhe të dy kanë ndarë kopertinën e tij në Instagram.

Për më tepër, kënga e parë e “No rich parents” do të publikohet më 28 maj!

Së fundmi, burime për “After Party” kanë bërë të ditur se në videoklipin e artistëve do të jetë një person shumë i shtrenjtë i Mozzikut. Bëhet fjalë për babain e tij, Gazmend Aliu.

Nuk dihet nëse ky informacion është i vërtetë apo jo, por jo mbetet për t’u parë me kohën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top