SHOWBIZ

Mozzik dhe Loredana më bashkëpunim?Miku i Loredanës zbulon detaje.

Reperi Mozzik dhe Loredana janë personazhet publike më të përfolura për momentin.

Tash e disa ditë në media po raportohet se dyshja do të ketë një bashkëpunim por nuk ka ende asgjë konkrete.

Loredana është pyetur nga fansat se a është e vërtetë kjo gjë.

“Është sekret për momentin , por do e mësoni” ka thënë Loredana.

Kjo përgjigjie e reperes bëri që të dyshojnë edhe më shumë për bashkëpunimin e saj me Mozzikun.

Megjithatë, ka qenë miku i reperes, Abidoni ai që i ka hedhur benzinë zjarrit.

Ai ka publikuar një Instastory ku shihet coveri i albumit “Medusa”, teksa ka shkruar se kënga vjen shumë shpejt dhe do jetë shumë emocionale.

Deri më tani, nuk janë dhënë detaje tjera për këtë projekt, megjithatë fansat e Loredanës dhe Mozzikut po presin me padurim një bashkëpunim ndërmjet tyre.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top