SHOWBIZ

Mozzik “surprizon” Loredanën dhe Hanën nga Meka

Mozzik së fundmi ka ‘surprizuar’ ish-partneren e tij Loredanën dhe vajzën e tyre të vogël, Hanën nga Meka.

Loredana ka postuar surprizën e ish-it të saj.

Hana Aliu, vajza e reperëve Mozzik dhe Loredana mbushi me heret 4 vjeç. Ish-çifti uroi vajzën e tyre të vogël përmes postimeve në rrjetet sociale, ku nuk i kanë kursyer fjalët e ëmbla për të.

Loredana ka ndarë një video të saj me Hanën, që përmbledh disa nga momentet e tyre të veçanta së bashku.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top