SHOWBIZ

“Mu duke si Greta Koçi”, Soni Malaj i kthen ndjekëses përgjigjen që nuk pritej.

Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj,Soni këndoi këngët më të njohura shqiptare.

Mirëpo mes tyre, Sonit i ka rënë në sy komenti i një ndjekëseje që e ka ngatërruar atë me Greta Koçin nga pamja.

“Për Zotin mu duke si Greta Koçi”, i ka shkruar ndjekësja Sonit.

“Për mua është ngatërresë shumë e lezetshme, sepse Greta Koçi është një vajzë dhe një artiste fantastike”, i është përgjigjur Soni ndjekëses së saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top