SHOWBIZ

Nazmije Prokshi publikon projektin e ri.

Rreth dy javë më parë këngëtarja e njohur Nazmije Prokshi ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Po t’qon dada falë me shnet”(cover) në bashkëpunim me produksionin Donjeta,kënga është pritur mjaftë mirë nga publiku.

Teksti ëshë shkruar nga këngëtari i njohur i muzikës popullore shqipe Rifat Berisha,për muziken është përkujdesur Drinor Zymberi dhe orkestrimin Fatos Canolli.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top