SHOWBIZ

Ndahen Blero dhe Afrona pas 3 vitesh martesë

Prej disa ditësh në media po aludohet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij, Afrona Dika.

Dyshimet kanë lindur nga fakti se dyshja i kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në rrjetet sociale.

Burime pranë “Prive” kanë konfirmuar lajmin duke e cilësuar si “të vërtetë” dhe se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit.

Blero mesa duket nuk e ka hedhur hapin që pritej e mendohej, atë të zhvendosjes në Zvicër, vend ky në të cilin Afrona ka lindur dhe ka krijuar jetën e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top