SHOWBIZ

Ndahen Rina Balaj dhe Sin Boy?

Këngëtarja e njohur Rina Balaj është një ndër artistet më aktive në rrjetet sociale. Ajo është kaq e dashur për publikun dhe shpeshherë poston foto e video në rrjete sociale.

Mirëpo së fundmi dyshimet për një ndarje mes saj dhe Sin Boy janë rritur. Përse?

Dyshja nuk ndiqen më në rrjete sociale dhe nuk kanë postuar foto së bashku.

C’po ndodh mes tyre? Ende nuk ka një reagim nga dy këngëtarët e njohur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top