SHOWBIZ

 Ndahet çifti i famshëm i “Për’puthen”

Bruno dhe Ana kanë qenë çifti më i pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ata gjetën njëri-tjetrin tek emisioni, “Për’puthen”, dhe qëndruan për disa muaj bashkë.

Mirëpo, duket se mes tyre nuk ka më asgjë. Përmes një video live, Bruno zbuloi se i ka dhënë fund lidhjes me Anen.

 “U pajtua Donaldi e Bora nuk po pajtohesh ti me Anën”, i shkroi një ndjekës.

“Ca pajtohen, ca ndahen, kështu paska qenë e shkruar. Ah si qenka dashnia,” është përgjigjur ai.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top