SHOWBIZ

Nexha Hoxha sjellë baladen e re .

Këngëtarja e njohur Nexha Hoxha dy ditë më parë ka sjellur projektin e saj më të ri baladë të titulluar “Mke vra”,që është kënduar mjaftë mirë dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top