SHOWBIZ

Noizy dhe Arilena Ara po sjellin bashkëpunimin e tyre të parë!

Reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku (Noizy) siç duket së shpejti do të sjellë një këngë të re në bashkëpunim me këngëtaren Arilena Ara.

Dyshja, që po mban çdo gjë thuajse sekret, është nisur drejt Korçës së bashku me stafin e xhirimeve.

Sipas burimeve Noizy dhe Arilena po sjellin një bashkëpunim. Ata kanë mbërritur së bashku  në të njëjtin vend ku kanë qëndruar, siç lënë të kuptohen përmes disa fotove të postuara në rrjetin social Instagram në Instastory.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top