SHOWBIZ

Noizy dhe Loredana me një bashkëpunim?

Noizy dhe Loredana kanë gati një surprizë shumë të bukur për fansat e tyre. Një këngë e re po vjen.

Një bashkëpunim mes Noizyt dhe Loredanës pritet të publikohet shumë shpejt.

Dyshja kanë bashkuar forcat dhe kanë vendosur të surprizojnë ndjekësit.

“Reporteri. Net” shkruan se dyshja e ka përfunduar regjistrimin e këngës. Tashmë për dy ose tre ditë ata do të nisin xhirimet e klipit.

Mesa duket Noizy nuk po ndalet! Pasi publikoi bashkëpunimin me Ardian Bujupin, tashmë do të publikohet kënga e radhës me Loredanën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top