SHOWBIZ

Noizy vazhdon të komentoj në fotot e Bebe Rexhës.

E veshur me të brendshme të kuqe dhe një këmishë mëndafshi të po së njëjtës ngjyrë, fotografive të Bebe Rexhës nuk i rezistoi dot as Noizy. Ai i la një koment në postim, i cili është njëri me më shumë pëlqime.

“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, i komenton ai duke iu referuar paraqitjes së saj shumë sensuale.

Por kjo nuk është hera e parë që Noizy ka komentuar në postimet e këngëtares me famë botërore. Në dhjetorin e vitit që lamë pas, Bebe publikoi një video të prapaskenave të videoklipit të saj “Baby I’m Jelaous”. Aty shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë rozë nga mëndafshi që valëvitej dhe përqafonte kurbat e saj trupore sa herë që ajo lëvizte.

“E madhe”, i kishte komentuar reperi duke iu referuar fund shpinës së saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top