SHOWBIZ

Nora Istrefi dhe Robert Berisha në një udhëtim së bashku.

Së fundmi po qarkullonin fjalë që dy artistët po përpiqeshin të rindërtonin martesën e tyre. Madje miq të tyre, sipas “Panorama Plus” kanë treguar se Nora ka qenë arsyeja pse Roberti nuk dëshironte të deklarohej publikisht me asnjë vajzë, ndonëse është përfolur shpesh në media për lidhje dashurie me vajza të ndryshme.

E duket se këto fjalë qenkan të vërteta pasi ‘Prive’ ka publikuar disa foto dhe një video ekskluzive ku duket Nora dhe Roberti, së bashku me vajzën e tyre Renee në Aeroportin e Prishtinës në orët e hershme të mëngjesit të sotëm. Ata kanë qenë gjithashtu të shoqëruar nga nëna e këngëtares, Suzana.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top