SHOWBIZ

Nora Istrefi shfaqet mjaftë provokuese në një fustan të dizajnuar nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti.

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi është shumë aktive dhe e njohur në rrjetet sociale dhe ndan shumë momente nga jeta e përditshme me fansat.
Së fundmi, Nora ka realizuar disa fotografi të reja ku shfaqet me një fustan mjaftë provokues të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje të shumta përgjatë trupit vë në pah linjat e saj trupore pa hezituar fare.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top