SHOWBIZ

Nuk kanë të ndalur dhuratat për Fjolla Morinën nga partneri i saj.

Fjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura për momentin,sidomos për jetën e saj private.

Ajo tashmë ka dikë në jetën e saj dhe po duket më e lumtur se kurrë.

Duke postuar foto ajo ka bërë të ditur se vazhdimisht merr dhurata nga partneri i saj.

Këtë e ka dëshmuar edhe dje ku në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një buqetë të madhe lulesh.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top