SHOWBIZ

“Nusja e sefasë” ,Liridona Qarri sjellë projektin e ri.

Është njëra ndër këngëtaret e preferuara në vendin tonë Liridona Qarri diten e sotme ka sjellur projektin e saj më të ri që titullohet “Nusja e sefasë“,me një interpretim të mrekullueshëm dhe padyshim që do të jetë njëra ndër hitet e kësaj vere.

Për videoklipin e përgatitur deri në detaje është përkujdesur Jehona Production,teksti është shkruar nga Abaz Selmani ,muzika dhe orkestrimi nga Rahman Krujeziu dhe është publikuar në kanalin zyrtar të Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top