SHOWBIZ

Pajtohen Robert Berisha e Sinan Vllasaliu pas gjashtë vjetësh?

Dyshja kanë punuar për vite me radhë së bashku, derisa në 2016, Robert Berisha vendosi të shkëputej për të vazhduar karrierën e tij solo.

Nga ajo kohë dyshja nuk janë parë asnjëherë bashkë dhe në rrjetet sociale nuk e ndjekin njëri-tjetrin.

Por, veprimi i fundit i Robertit ngjalli dyshime te fansat rreth raportit të tyre.

Në llogarinë e tij në Instagram, Robert Berisha ka shpërndarë në Story projektin e fundit të Sinanit, duke etiketuar edhe vetë këngëtarin, por që ky i fundit nuk e ka ripostuar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top