SHOWBIZ

Pas ditëlindjes, Kylie dhe Travis fotografohen bashkë në të njëjtin vend.

Travis Scott festoi 29-vjetorin e lindjes disa ditë më parë dhe mesazhe të urimit nga shumë ë afërm, nuk mungoi as ai nga Kylie Jenner. 23-vjeçarja ndau në llogarinë e saj në Instagram fotot më cute të Travis me të voglën e tyre, Stormi Webster, që është kthyer që prej lindjes në fëmijën më të famshëm në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen babai i Stormi-t”- shkroi ajo, duke lënë të kuptohet se përveç kësaj lidhjeje, s’ka asgjë tjetër mes tyre.

Vetë Kylie ndau në Instagram, video nga festa, në të cilat shihej shumë e afërt me Travis Scott. Ky i fundit shihej duke kërcyer pranë Kylie-t dhe ajo e prekte me këmbë, teksa dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Dyshimet për ribashkim janë shtuar akoma më tepër pasi ata të dy janë parë duke fluturuar bashkë me një avion privat pas festës së ditëlindjes. Pasi kaluan fundjavën bashkë, ata të dy janë parë duke ngjitur shkallën në të njëjtin avion. Khloe dhe Travis ishin veshur shumë thjesht duke u përpjekur që të mbanin një profil të ulët publik.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top