SHOWBIZ

Perparim Brati dhe Avni Metalia sjellin projektin e ri.

Perparim Brati në bashkëpunime me këngëtarin e njohur Avni Metalia gjatë ditë së djeshme kanë sjellur projektin e tyre më të ri të titulluar “Gurbeti” ,dhe është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku.

Për videoklipin është përkujdesur Pro Media,studio Besnik Zikolli,cover nga Mensur Kadriu.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top