SHOWBIZ

Po ndahen Kylie Jenner dhe Travis Scott?

Disa foto të Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë ngritur dyshime të mëdha së fundmi tek fansat e dyshes. Madje, shumë ndjekës të tyre mendojnë se ata janë drejt ndarjes.

Por ç’po ndodh mes çiftit të famshëm?

Disa fotot të tyre po qarkullojnë kudo në rrjet para se dyshja të futej brenda restorantit në West Hollywood , Los Angeles.

Ata u shfaqën të kapur për dore mbrëmjen e 9 korrik, mirëpo ata nuk dukeshin aspak të lumtur. Madje, ata nuk duken as të dashuruar me njëri tjetrin.

Ndjekësit vunë re me detaje fytyrat e tyre që dukeshin si mjaft të mërzitura.

Një nga ndjekësit shkruan:  “Duken kaq të mërzitur, Travis nuk qesh asnjëherë”. Ndërkohë një tjetër shkruan: “Mund të duket qartë që nuk janë të lumtur bashkë, duke i bërë të mendosh se e vetmja gjë që i bashkon është familja që kanë krijuar”.

Por si mund të jetë e vërteta vallë? A janë ata të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin?

Kylie Jenner dukej kaq bukur me veshjen e saj ndërsa Travis kishte veshur një bluzë me krahë të gjatë dhe një palë pantallona.

Shumë fansa të dyshes mendojnë se ata po qëndrojnë me njëri tjetrin vetëm për hir të fëmijëve.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top