SHOWBIZ

Policia e Kosovës gjobitë Getinjon.

Rep-artisti i njohur shqiptar, Getinjo, është shumë i preferuar nga fansat shqiptar.

Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv, derisa shpërndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij.

Reperi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur së është gjobitur në trafik.

Në postimet në vazhdim reperi shihet duke shkuar menjëherë të paguajë, ndërsa shkroi edhe një mesazh për fansat.

“Respektojeni ligjin në Kosovë, paguani faturat sepse në Evropë e keni patjetër”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top