SHOWBIZ

“Potpuri 2021” nga Lirjon Zenelaj dhe Ezo Menic afro 1 milionë klikime.

Këngëtari i njohur Lirjon Zenelaj dhe këngëtarja bukuroshe Ezo Menic rreth një muaj më parë kanë publikuar projektin e tyre “Potpuri 2021”,që është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku ku ka arritur afro 1 milionë klikime

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top