SHOWBIZ

“Potpuri 2021” nga Lirjon Zenelaj dhe Ezo Menic arrin mbi 1 milion klikime.

Këngëtari i njohur Lirjon Zenelaj dhe këngëtarja bukuroshe Ezo Menic rreth dy muaj më parë kanë publikuar projektin e tyre “Potpuri 2021”,e cila është kënduar mjaftë mirë nga të dy artistët dhe është pëlqyer shumë nga publiku ku ka arritur mbi 1 milionë klikime.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top