SHOWBIZ

Premierë ‘Hatri yt’ nga Valbona Spahiu

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Valbona Spahiu vitin që lamë pas e përmbylli
me shumë projekte muzikore duke e cilësuar si një vitë shumë të suksesshëm.
Pas bashkëpunimit me Taulant Bajraliun ‘Potpuri 2022’ këngëtarja si duket vitin po e fillon
me një baladë të re muzikore.

Valbona Spahiu gjatë ditës së sotme publikoi projketin e saj të ri muzikor të llojit baladë
“Hatri Yt”– këngë kjo e kënduar në mënyren më të mirë të mundshme nga Valbona e cila
njihet për zërin e saj të jashtëzakonshëm dedikuar baladave.

Si qdo herë edhe kësaj here Valbona bashkëpunoi me bashkëpuntorët e saj të përhershëm,
Baresha Music.
Për videoklip u përkujdes Time Pictures,Tekstin : Ejup Shabani e shumë bashkëpuntorë të tjerë
duke e kompletuar në mënyrë profesionale projektin e saj të ri e që
NE i urojmë shumë suksese!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top