SHOWBIZ

Prishet miqësia mes Megi Pojanit dhe Noizyt

Reperi Noizy dhe modelja dhe aktorja shqiptare, Megi Pojani kanë prishur miqësinë.

Megi deklaroi për Noizyn disa herë se e ka ‘artist të preferuar’.

Dyshja, të cilët janë njohur si shokë të mirë, sipas Prive kanë prishur raportet me njëri-tjetrin.

Pojani ishte prej shumë vitesh imazh i brendit të këngëtarit të njohur, ndërkohë që kanë ndërprerë marrëdhënien prej shumë kohësh.

Me një vëzhgim të vogël, të njëjtit shihet se nuk ndiqen më as në rrjetet e tyre sociale.

Megi madje ka qenë pjesë e klipit të këngës së re “Katile” të Don Xhonit, ndërkohë që ky i fundit tashmë njihet si rival i Noizyt.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top