SHOWBIZ

Produksioni “përzë” Donaldin nga “DWTS”

Mbrëmja e 7 tetorit iu rezervua “Dancing With The Stars”, ku moderatorja Bora Zemani surprizoi me një kërcim në hapje të shfaqjes.

Ishte një mbrëmje e gjatë por, Bora gjatë gjithë kohës kishte një ndihmë ekstra në parapaskenë. Sigurisht që bëhet fjalë për partnerin e saj, Donald Veshajn.

Ky i fundit nuk i është ndarë në asnjë moment moderatores. Të shumta kanë qenë edhe videot e postuara në Instagramin e tij, të cilat janë ripostuar edhe nga Zemani.

Mirëpo duket se Donaldi e ka “tepruar” dhe produksioni është detyruar të marrë masa ndaj tij. Me anë të një Instastory, aktori tregoi se e kanë nxjerrë jashtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top