SHOWBIZ

Pse Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi nuk flasin bashkë?

Vijon ende mëria mes Nora Istrefit dhe Leonora Jakupit! E gjithë hatërmbetja nisi pas këngës “Sa t’kom dasht”, që e ka kënduar Nora Istrefi.

Mirëpo, kujtojmë që më herët u tha se kjo këngë ishte përgatitur për Leonora Jakupin por më pas ky projekt iu besua Nora Istrefit.

Vajzat më herët kanë qenë shoqe por prej kohësh nuk flasin me njëra-tjetrën.

Edhe pse ishin që të dyja të ftuara në sfilatën e Valdrin Sahitit së fundmi, këngëtaret bukuroshe nuk u panë në asnjë moment që ta përshëndesnin njëra tjetrën. Madje, burimet thonë se ato e injoruan njëra tjetrën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top