SHOWBIZ

Publikohet bashkëpunimi i Taynës me L’Algerino.

Dhe pritja mori fund. Siç na kishte paralajmëruar, Tayna sapo ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Moona”, në bashkëpunim me reperin francez L’Algerino.

Kjo është jo vetëm kënga e parë e reperes për këtë vit, por edhe bashkëpunimi i parë të saj me një emër të huaj. Producent i këngës është Cricket, ndërsa teksti është shkruar nga vetë dy artistët.

Kënga vjen e gërshetuar në dy gjuhë: shqipe dhe atë franceze, teksa klipi është realizuar në Kosovë. Projekti është ritmik dhe ndonëse ishte publikuar më herë në rrjet, po ecën goxha mirë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top