SHOWBIZ

Publikohet para kohe një pjesë nga kënga e Ledrit dhe Majk.

Ledri Vula dhe Majk kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin një këngë të re në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Dy artistët publikuan para disa ditësh në “Instagram” foto të tyren, krahas së cilës zbuluan dhe titullin e këngës “Marr”.

Kënga siç duket është realizuar dhe videoklipi është xhiruar tashmë. Fanat e dyshes mezi po e presin këtë këngë të re, aq sa nuk kanë duruar dhe kanë publikuar para kohe një pjesë të shkurtër të saj. Në rrjete sociale po qarkullon një video, e cila është bërë gjatë xhirimeve të klipit të këngës. Ledri dhe Majk shihen duke kënduar pranë njëri-tjetrit me të njëjtat veshje që publikuan dhe foto në Instagram. Kënga e tyre dëgjohet në sfond dhe duket mjaft ritmike e me siguri do të jetë një nga hitet e këtij viti.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top