SHOWBIZ

Publikohet projekti i ri i Loredanës.

Këngëtarja e shumëpërfolur Loredana prej disa ditësh ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Publikimi i këngës u bë natën e kaluar pas mesnatës.

Producentë të kësaj këngë janë dy bashkëpunëtorë të mëhershëm të reperes, Miksu dhe Macloud.

Përndryshe këngëtarja ishte në vëmendje të mediave edhe për paraqitjen e ish partnerit të saj Mozzik në një dokumentar për jetën e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top