SHOWBIZ

“Qika e babës”,nga Taulant Bajraliu arrin gjysmë milion klikime.

Njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare dhe me zërin e tij të mrekullueshëm që në qdo kohë nuk ndalet duke sjellur hite,poashtu rreth një muaj më parë Taulant Bajraliu ka sjellur projektin e tij më të ri “Qika e Babes”,me një tekst shumë prekës,që është kthyer menjeherë në hit dhe ka arritur mbi gjysmë milion klikime.

Videolipi është punuar deri në detaje nga MProduction,teskti nga Kreshnik Avdiu dhe orkestrimin Egzon Bajraliu.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top