SHOWBIZ

Radhën e kishte Bora për të postuar një foto me Donaldin!

Sërish kthehet në vëmendje Bora-Donald!

Së fundmi, një foto e Semit me Donaldin dhe Borën bëri xhiron e rrjetit duke ‘vulosur’ kështu rikthimin e këtyre dy të fundit.

“Shokë përgjithmonë”, shkruante Semi.

Mirëpo, menjëherë pas fotos së Semit, reagoi Trixa e cila haptazi thumbonte dyshen.

Ajo ka publikuar një foto të sajën ku shkruan: 2euro.

Por sot Bora na ka surprizuar të gjithëve! Ajo ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram nga “Sunny Hill Festival”. Ajo shihej në praninë e miqve të saj, por në njërën prej fotove shfaqet edhe aktori i njohur i humorit, Donald Veshaj!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top