SHOWBIZ

Ramize Caka publikon projektin e ri.

q

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Ramize Caka, rreth dy ditë më parë ka publikuar projektin e saj të shumë pritur në bashkëpunim me produksionin Pro Media,që titullohet “Nata e kanës” e interpretuar në mënyren më të mirë dhe me videoklip të pregatitur deri në detaje,që padyshim do të pëlqehet shumë në të gjithë vendin.

Për videoklipin është përkujdesur Pro Media Production,studio DE-Record dhe koreograf Blerim Gashi.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshem.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top