SHOWBIZ

Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij marrin dhuratë speciale nga Elvana Gjata.

Elvana Gjata lançoi para pak muajsh albumin e saj më të ri, që mban titullin “Çelu” dhe dje ajo zgjodhi dy persona të veçantë për t’iu bërë dhuratë. Anita dhe Ramush Haradinaj janë të përzgjedhurit e këngëtares, e cila me kënaqësi iu erdhi në vizitë për t’iu bërë dhuratën e këndshme.

“Elvana Gjata na nderoi duke na e dhuruar nje album me plot dashuri qe vetem ajo di te krijoi!! Faleminderit per cdo emocion, cdo dashuri dhe plot sentiment ne secilin varg te seciles kenge, ka shkruar Anita teksa sjellë foton me këngëtaren.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top