SHOWBIZ

Rasti i rëndë i dhunës së të moshuarës në Pejë, reagon ashpër Tayna

Një ngjarje e rëndë ndodhi së fundmi në Pejë, ku një e moshuar u dhunua fizikisht nga disa infermiere në një shtëpi të moshuarish.

Lidhur me ngjarjen e rëndë ka reaguar reperja Tayna. Ajo shkruan se: “Në spitalet publike moti është ky fenomen që sillen qysh o më së keqi me pacienta”.

Është zbardhur dëshmia e infermieres së qendrës “Orenda”, Aurona Pelaj. Kjo e fundit është shprehur se “nuk e ka dhunuar apo goditur me forcë të madhe” të moshuarën dhe se gjithçka ishte për vetëmbrojtje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top