SHOWBIZ

Reagimi i parë i Adriana Matoshit pas publikimit të lidhjes me futbollistin Afrikan.

Në edicionin e fundit të emisionit “Prive”, aktorja Adriana Matoshi,prezentoi për të gjithë publikun,partnerin e saj të ri.

I dashuri 21 vjeçar i aktores është futbollisti nga Afrika e Jugut, nënshtetas belg, Keith Groeneveld, i cili për një kohë iu bashkua edhe klubit futbollistik “Feronikeli”.

“Dashnia dhe lidhja nuk m’bon as njeri ma t’mirë e as ma t’keq. Dashnia veç munet me m’bo ma t’lumtun, shkroi aktorja në postimin e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top