Sport

Real Madridi i gatshëm të ofrojë 150 milionë për Mbappen.

Me më pak se 18 muaj në marrëveshjen e tij aktuale, Mbappe është vendosur të shitet nga PSG në fund të sezonit nëse nuk arrijnë ta bindin atë për të nënshkruar kushte të reja.

Klube të mëdha evropiane janë të interesuara të nënshkruajnë yllin francez, ku ndër më të interesuarit janë Liverpooli dhe Real Madridi.

Sipas mediumi El Confidencial, Real Madridi është i gatshëm të ofrojë deri në 150 milionë euro për Mbappen këtë verë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top