SHOWBIZ

Reperi i njohur shqiptar rezulton pozitiv me COVID-19!

Reperi i njohur Genc Prelvukaj ka njoftuar dje për ndjekësit e tij në rrjete sociale se është infektuar me Covid-19.

Genci shprehet se pavarësisht se ka treguar shumë kujdes prej një viti, s’ka mundur t’i shpëtojë dot virusit.

“Për gati një vit kujdes,masa mbrojtëse dhe shmangie sa më shumë nga kontaktet me njerëz,për fat të keq,pas disa shqetësimeve shëndetsore i jam nënshtruar testit të Covid-19 me ç’rast kam rezultuar pozitiv.Përkundër shqetësimeve jo të vogla shëndetsore,këtë bëteje kam vendosur ta fitoj sa më parë”.-ka shkruar Genci.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top