SHOWBIZ

Reperi i njohur vlerëson Encën thotë që ajo është një Diva.

Reperi Don Phenom gjatë ditës së sotme është përgjigjur në disa prej pyetjeve të fansave të tij.

Ata ishin kureshtar të dinin më shumë për projektet e reja muzikore e normalisht edhe për disa prej kolegëve të tij.

Një ndjekës i shkruan “Çfarë mendimi ke per Encen?”, kurse përgjigja e tij ishte e menjëhershme “Enca asht super artiste, është diva, talent dhe pse jo mbretëresha”.

Enca dhe Don Phenom kanë miqësi të mirë me njëri-tjetrin, madje ata kanë bashkëpunuar edhe për një projekt muzikor.

Kënga e përbashkët e tyre titullohet “Kujt po i han” dhe u publikua dy vite më parë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top